Hizmetler

Çalışanlara yönelik hizmetler

Psikolojik danışmanlık hizmetleri ile çalışanlar, duygusal ve zihinsel konularda rahatça destek alabilir. Söz konusu destek, gerektiğinde ve/veya istendiğinde yüz yüze görüşme olarak devam edebilir.

Tıbbi danışmanlık kapsamında; aile hekimi ve çocuk doktorları, çalışan ve aile bireylerinin ani gelişen ya da süregelen her türlü sağlık sorunu ile 7/24 ilgilenir.

Evlilik, aile, çocuk ve ergen danışmanlıkları ile çalışanların aile yaşamında karşılaştıkları problemler hızla çözülür.

Anne ve Bebek Programı ile uzman klinik psikologları, bebek hemşiresi ve emzirme danışmanları, beslenme uzmanı ve diyetisyenleri, bebek bakımında ve bu süreçte karşılaşılacak zorluklar karşısında annelere destek verir.

Hukuki, mali ve mevzuat danışmanlığı ile bu konularda karşılaşılan sorulara rehberlik hizmeti verilir. Mali müşavir ve avukatlarımız, bu konular kapsamında çalışanlara nasıl bir yol izlenebileceğini gösterir.

Eğitim danışmanlığı ile çalışanlar, kendileri ya da aile bireyleri için yurtiçi/yurtdışı eğitim olanaklarını öğrenebilir, başvuru sürecinde birebir destek alabilir.

Wellness programı kapsamında; beslenme, egzersiz, uyku sağlığı, stres yönetimi ve ergonomi konularında sunulan uzman görüşleri yardımıyla, çalışanların sağlıklı ve mutlu olmalarına yardım edilir.

Concierge danışmanlığı ile ruhsal ve fiziksel destek hizmetinin yanı sıra, yol tarifi, uçak bileti, etkinlikler, tatil organizasyonu gibi bilgi edinme ve rezervasyon ihtiyaçlarına da cevap verir.

 

Kurumlara yönelik hizmetler

Psikososyal risk yönetimi ile gelişim ve büyüme sürecinde bireyselden kurumsala her seviyenin olumsuz etkilenmesini önleyici çözümler üretilir. Bunun yanı sıra, kurum içi değişkenlerin yapıya etkilerini inceleyip gelişmeleri takip ederek, iyileştirme çalışmaları önerilir ve kurumlarda başarı devamlılığı sağlanır.

Travma ve kriz yönetimi hizmeti ile kurumların olağanüstü ve sıra dışı durumları yönetmesine yardımcı olunur.

Raporlama ile üç aylık periyodlarla, çalışanların hangi konularda destek aldığına yönelik detaylı, istatistiki bilgiler kurum yetkililerine raporlanır. Yıl boyu yapılan raporlamalar ve toplantılarla sorunların tespiti ve çözümü konusunda gizlilik ilkelerine bağlı kalarak İnsan Kaynakları yönetimine destek verilir.

LEAP Akademi kapsamında, kendi eğitimcilerinin yanı sıra, ulusal ve uluslararası eğitimcilerinin de katkısıyla, stres, kaygı ve öfke yönetimi, duygusal sağlık, iş-özel yaşam dengesi ve ebeveyn tutumları gibi konularda kuruma özel, çalışanlara ve İnsan Kaynaklarına yönelik eğitim çalışmaları düzenlenir.